Kacper Urbańczak

Magister psycholog.

Zarówno z pasji jak i zawodu jestem psychologiem. Ta pasja rozwinęła się poprzez sport, w którym uczestniczyłem. Wraz z rozwojem zainteresowań zauważyłem, że często problemy z jakimi zgłaszają się sportowcy, mają znacznie szerszy kontekst. Wynikiem czego staram się dziś patrzeć na człowieka jako całość. Podejmuję współpracę z dorosłymi i młodzieżą od 14 roku życia. Pracuję w nurcie integratywnym korzystając z różnych koncepcji psychologicznych. Integruję techniki trzeciej fali nurtu poznawczo-behawioralnego, zwracając uwagę na to co podpowiada nam Twój umysł i zachowanie, wraz z metodami pracy poprzez ciało. W ten sposób wspierając podstawy Twojej świadomości i umiejętności samoregulacji, aby budować elastyczność psychologiczną. Głównym wyznacznikiem celu jest Twój kierunek działania. Zgodnie z założeniem, że to klient jest specjalistą od samego siebie. Jestem tu by Ci towarzyszyć na Twojej drodze. Służę wsparciem psychologicznym, bezpieczną relacją opartą na zaufaniu i bezpośrednim kontakcie, a także rozwijaniem odpowiednich umiejętności.Uczę też studentów, przekazując im wiedzę i umiejętności w zakresie metod badań psychologicznych oraz analizy statystycznej. Wiedzę z zakresu badań i dowodów naukowych wykorzystuję w pracy praktycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Młodych Psychologów Sportu (ENYSSP). Sukcesywnie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie psychologii oraz psychoterapii poprzez udział w szkoleniach i warsztatach tematycznych oraz superwizję mojej pracy.

Specjalista Psycholog
Tytuł Mgr
Specjalizacje
  • Psycholog
Tylko porady online jak to działa
Realizacja wizyty więcej informacji

Prosimy o uregulowanie płatności za poradę online (170 zł) przynajmniej dzień przed wyznaczonym terminem wizyty. Dane dotyczące przelewu dostępnę są w zakładce KONTAKT. Prosimy wysłać potwierdzenie przelewu na maila [email protected]

porada online
Mgr Kacper Urbańczak - Umów się na wizyt

Usługi

Poniżej lista usług.

  • Konsultacja psychologa
    170 zł

CMS Sanitas

Sprawowanie kontroli nad swoim życiem i posiadanie realistycznych oczekiwań co do codziennych wyzwań to klucze do radzenia sobie ze stresem.

— Josh Billings

Dane kontaktowe