Agata Leśnicka

Lekarz psychiatra, seksuolog.

Jestem specjalistą w zakresie psychiatrii, psychologii klinicznej, seksuologii, a także psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem zarówno w przychodni, jak i szpitalu.
Ukończyłam wiele kursów doskonalących CMKP dotyczących, m.in. zaburzeń seksualnych u mężczyzn, seksuologii sądowej, diagnostyki seksuologicznej dla psychologów, czy nowych zjawisk w seksuologii.
Odbyłam również staże w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. T. Bilikiewicza w Gdańsku, 7. Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku, NZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdyni, a także w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Seksualnej (ESSM).
W mojej pracy staram się popularyzować wiedzę z zakresu psychiatrii i zdrowia seksualnego, w związku z czym jestem autorką kilkunastu artykułów naukowych oraz kilkudziesięciu doniesień zjazdowych.

Specjalista Psychiatra, Seksuolog
Tytuł Lekarz
Specjalizacje
 • Psychiatria
 • Seksuologia
umów się do seksuologa Umów wizytę
Agata Leśnicka - ZnanyLekarz.pl
Jeżeli nie widzisz wolnych terminów na Znanym Lekarzu skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu (58) 785-85-55

Usługi

Poniżej lista usług.

 • Konsultacja psychiatry (pierwsza wizyta)
  300 zł
 • Konsultacja seksuologa
  300 zł
 • Konsultacja psychiatry (kolejna wizyta)
  250 zł

CMS Sanitas

Sprawowanie kontroli nad swoim życiem i posiadanie realistycznych oczekiwań co do codziennych wyzwań to klucze do radzenia sobie ze stresem.

— Josh Billings

Dane kontaktowe