Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Internista
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Internista8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Internista11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Internista13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Poradnia POZ
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Poradnia POZ8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Poradnia POZ11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Poradnia POZ13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Chirurg ortopeda
09.00 - 11.00
Krzysztof Czuraj
Chirurg ortopeda9.00 - 11.00
Krzysztof Czuraj
Medycyna przeciwstarzeniowa
09.00 - 12.00
Jerzy Iskrzycki
Medycyna przeciwstarzeniowa9.00 - 12.00
Jerzy Iskrzycki
Okulista
12.00 - 14.00
Anna Czekaj
Okulista12.00 - 14.00
Anna Czekaj
Rehabilitacja
12.30 - 16.15
Anna Skowron
Rehabilitacja12.30 - 16.15
Anna Skowron
Medycyna pracy
14.00 - 17.00
Grażyna Wysogląd
Medycyna pracy14.00 - 17.00
Grażyna wysogląd
Reumatolog
15.30 - 16.10
Katarzyna Szudejko
Reumatolog15.30 - 16.10
Katarzyna Szudejko
Chirurg ogólny
15.30 - 19.30
Alina Kierznikowicz
Chirurg ogólny15.30 - 19.30
Alina Kierznikowicz
Chirurg onkolog
16.50 - 17.30
Wojciech Makarewicz
Chirurg onkolog16.50 - 17.30
Wojciech Makarewicz
Chirurg dziecięcy
17.00 - 19.00
Piotr Czauderna
Chirurg dziecięcy17.00 - 19.00
Piotr Czauderna
Urolog
17.00 - 19.00
Wojciech Narożański
Urolog17.00 - 19.00
Wojciech Narożański
Ginekolog
08.00 - 14.00
Małgorzata Czupryńska
Ginekolog8.00 - 14.00
Małgorzata Czupryńska
Internista
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

08.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

15.15 - 17.45
Magdalena Szydzik
Internista8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Internista8.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopoowska

Internista15.15 - 17.45
Magdalena Szydzik
Poradnia POZ
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

08.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
Poradnia POZ8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Poradnia POZ8.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Poradnia POZ15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
Rehabilitacja
08.00 - 14.30
Anna Skowron
Rehabilitacja8.00 - 14.30
Anna Skowron
Neurolog
09.00 - 14.00
Jaśmina Sieracka
Neurolog9.00 - 14.00
Jaśmina Sieracka
Endokrynolog
09.00 - 14.20
Jerzy Iskrzycki

17.20 - 19.20
Małgorzata Radomyska-Łaska
Endokrynolog9:00 - 14.20
Jerzy Iskrzycki

Endokrynolog17:20 - 19.20
Małgorzata Radomyska-Łaska
Dietetyk
10.00 - 14.00
Dorota Skwarło

15.45 - 19.00
Beata Chojnacka
Dietetyk10.00 - 14.00
Dorota Skwarło

Dietetyk13.00 - 15.00
Beata Chojnacka
Chirurg ręki
11.00 - 13.30
Bogusław Baczkowski
Chirurg ręki11.00 - 13.30
Bogusław Baczkowski
Pracownia USG
13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
Pracownia USG13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
Immunolog
14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
Immunolog14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
Otolaryngolog
15.00 - 17.00
Piotr Zaorski
Otolaryngolog15.00 - 17.00
Piotr Zaorski
Chirurg dziecięcy
15.00 - 19.00
Dariusz Wyrzykowski
Chirurg dziecięcy15.00 - 19.00
Dariusz Wyrzykowski
Geriatra
15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
Geriatra15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
Choroby zakaźne
15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Choroby zakaźne15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Diabetolog
15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Diabetolog15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Hepatolog
15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Hepatolog15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Dermatolog
16.00 - 18.00
Anna Korczak-Michałowska
Dermatolog16.00 - 18.00
Anna Korczak-Michałowska
Chirurg ortopeda
18.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
Chirurg ortopeda18.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
Otolaryngolog
08.00 - 09.30
Piotr Romański
Otolaryngolog8.00 - 9.30
Piotr Romański
Internista
08.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Internista8.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

Internista8.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Internista11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Poradnia POZ
08.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Poradnia POZ8.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

Poradnia POZ8.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Poradnia POZ11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Pracownia USG
08.00 - 14.45
Sławomir Maciejski
Pracownia USG8.00 - 14.45
Andrzej Maciejki
Rehabilitacja
10.00 - 13.00
Anna Skowron

13.30 - 16.30
Anna Skowron
Rehabilitacja10.00 - 13.00
Anna Skowron

Rehabilitacja13.30 - 16.30
Anna Skowron
Urolog
14.00 - 15.00
Robert Gis
Urolog14.00 - 15.00
Robert Gis
Psychiatra
15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
Psychiatra15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
Seksuolog
15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
Seksuolog15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
Kardiolog
15.00 - 19.00
Marek Sołoduch
Kardiolog15.00 - 19.00
Marek Sołoduch
Dermatolog
16.00 - 18.00
Iwona Bonisławska
Dermatolog16.00 - 18.00
Iwona Bonisławska
Ginekolog
16.00 - 19.00
Jan Grążawski
Ginekolog16.00 - 19.00
Jan Grążawski
Gastroenterolog
16.00 - 19.00
Maria Janiak
Gastroenterolog16.00 - 19.00
Maria Janiak
Chirurg ogólny
16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
Chirurg ogólny16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
Chirurg ortopeda
16.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
Chirurg ortopeda16.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
Internista
08.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

14.00 - 17.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Internista8.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

Internista8.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Internista14.00 - 17.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Poradnia POZ
08.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

13.00 - 15.00
Milena Kowalewska-Celejewska
Poradnia POZ8.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

Poradnia POZ8.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Poradnia POZ13.00 - 15.00
Milena Kowalewska-Celejewska
Pracownia USG
08.00 - 12.00
Magdalena Boińska

08.00 - 12.30
Paulina Pełnikowska

13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
Pracownia USG8.00 - 12.00
Magdalena Boińska

Pracownia USG8.00 - 12.30
Paulina Pełnikowska

Pracownia USG13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
Ginekolog
10.00 - 18.00
Małgorzata Czupryńska
Ginekolog10.00 - 18.00
Małgorzata Czupryńska
Neurolog
12.00 - 14.00
Małgorzata Arendt
Neurolog12.00 - 14.00
Małgorzata Arendt
Rehabilitacja
13.00 - 15.15
Anna Skowron

15.15 - 17.45
Anna Skowron
Rehabilitacja13.00 - 15.15
Anna Skowron

Rehabilitacja15.15 - 17.45
Anna Skowron
Otolaryngolog
15.00 - 16.00
Andrzej Skorek
Otolaryngolog15.00 - 16.00
Andrzej Skorek
Chirurg ogólny
15.00 - 18.30
Alina Kierznikowicz
Chirurg ogólny15.00 - 18.30
Alina Kierznikowicz
Choroby zakaźne
16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
Choroby zakaźne16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
Hepatolog
16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
Hepatolog16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
Internista
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Internista8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Poradnia POZ
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Poradnia POZ8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Pracownia USG
08.00 - 14.30
Paulina Pełnikowska

08.00 - 15.00
Magdalena Boińska
Pracownia USG8.00 - 14.30
Paulina Pełnikowska

Pracownia USG8.00 - 15.00
Magdalena Boińska
Rehabilitacja
08.30 - 10.45
Anna Skowron

11.15 - 15.00
Anna Skowron
Rehabilitacja8.30 - 10.45
Anna Skowron

Rehabilitacja11.15 - 15.00
Anna Skowron
Immunolog
14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
Immunolog14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
Okulista
15.00 - 18.00
Witold Czuszyński
Okulista15.00 - 18.00
Witold Czuszyński
Dietetyk
15.00 - 20.00
Dorota Skwarło
Dietetyk15.00 - 20.00
Dorota Skwarło
Medycyna pracy
15.30 - 17.00
Aneta Bardon-Błaszkowska
Medycyna pracy15.30 - 17.00
Aneta Bardon-Błaszkowska
Ginekolog
16.00 - 19.00
Jan Grążawski
Ginekolog16.00 - 19.00
Jan Grążawski
Chirurg ogólny
16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
Chirurg ogólny16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
Otolaryngolog
17.10 - 19.00
Dariusz Babiński
Otolaryngolog17.10 - 19.00
Dariusz Babiński
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Chirurg ogólny
15.30 - 19.30
Alina Kierznikowicz
Chirurg ogólny15.30 - 19.30
Alina Kierznikowicz
Chirurg ogólny
15.00 - 18.30
Alina Kierznikowicz
Chirurg ogólny15.00 - 18.30
Alina Kierznikowicz
16.00 - 17.00
Chirurg ogólny
16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
Chirurg ogólny16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
Chirurg ogólny
16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
Chirurg ogólny16.00 - 20.00
Dawid Śliwiński
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Chirurg dziecięcy
15.00 - 19.00
Dariusz Wyrzykowski
Chirurg dziecięcy15.00 - 19.00
Dariusz Wyrzykowski
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Chirurg dziecięcy
17.00 - 19.00
Piotr Czauderna
Chirurg dziecięcy17.00 - 19.00
Piotr Czauderna
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00 - 17.00
Chirurg onkolog
16.50 - 17.30
Wojciech Makarewicz
Chirurg onkolog16.50 - 17.30
Wojciech Makarewicz
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00 - 12.00
Chirurg ręki
11.00 - 13.30
Bogusław Baczkowski
Chirurg ręki11.00 - 13.30
Bogusław Baczkowski
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00 - 10.00
Chirurg ortopeda
09.00 - 11.00
Krzysztof Czuraj
Chirurg ortopeda9.00 - 11.00
Krzysztof Czuraj
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Chirurg ortopeda
16.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
Chirurg ortopeda16.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Chirurg ortopeda
18.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
Chirurg ortopeda18.30 - 20.00
Tomasz Bartoszewski
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Internista
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Internista8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Internista11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Internista13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Internista
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

08.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Internista8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Internista8.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopoowska
Internista
08.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Internista8.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

Internista8.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Internista11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Internista
08.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

14.00 - 17.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Internista8.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

Internista8.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Internista14.00 - 17.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Internista
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Internista8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Internista
15.15 - 17.45
Magdalena Szydzik
Internista15.15 - 17.45
Magdalena Szydzik
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Choroby zakaźne
15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Choroby zakaźne15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
16.00 - 17.00
Choroby zakaźne
16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
Choroby zakaźne16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00 - 17.00
Dermatolog
16.00 - 18.00
Anna Korczak-Michałowska
Dermatolog16.00 - 18.00
Anna Korczak-Michałowska
Dermatolog
16.00 - 18.00
Iwona Bonisławska
Dermatolog16.00 - 18.00
Iwona Bonisławska
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Diabetolog
15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Diabetolog15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00 - 11.00
Dietetyk
10.00 - 14.00
Dorota Skwarło
Dietetyk10.00 - 14.00
Dorota Skwarło
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Dietetyk
15.45 - 19.00
Beata Chojnacka
Dietetyk13.00 - 15.00
Beata Chojnacka
Dietetyk
15.00 - 20.00
Dorota Skwarło
Dietetyk15.00 - 20.00
Dorota Skwarło
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00 - 10.00
Endokrynolog
09.00 - 14.20
Jerzy Iskrzycki
Endokrynolog9:00 - 14.20
Jerzy Iskrzycki
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Endokrynolog
17.20 - 19.20
Małgorzata Radomyska-Łaska
Endokrynolog17:20 - 19.20
Małgorzata Radomyska-Łaska
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00 - 17.00
Gastroenterolog
16.00 - 19.00
Maria Janiak
Gastroenterolog16.00 - 19.00
Maria Janiak
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Geriatra
15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
Geriatra15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Ginekolog
08.00 - 14.00
Małgorzata Czupryńska
Ginekolog8.00 - 14.00
Małgorzata Czupryńska
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Ginekolog
10.00 - 18.00
Małgorzata Czupryńska
Ginekolog10.00 - 18.00
Małgorzata Czupryńska
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Ginekolog
16.00 - 19.00
Jan Grążawski
Ginekolog16.00 - 19.00
Jan Grążawski
Ginekolog
16.00 - 19.00
Jan Grążawski
Ginekolog16.00 - 19.00
Jan Grążawski
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Hepatolog
15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
Hepatolog15.45 - 18.10
Magdalena Szydzik
16.00 - 17.00
Hepatolog
16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
Hepatolog16.00 - 19.00
Krystyna Witczak-Malinowska
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Immunolog
14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
Immunolog14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
Immunolog
14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
Immunolog14.30 - 18.30
Hanna Suchanek
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Kardiolog
15.00 - 19.00
Marek Sołoduch
Kardiolog15.00 - 19.00
Marek Sołoduch
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Medycyna pracy
14.00 - 17.00
Grażyna Wysogląd
Medycyna pracy14.00 - 17.00
Grażyna wysogląd
15.00 - 16.00
Medycyna pracy
15.30 - 17.00
Aneta Bardon-Błaszkowska
Medycyna pracy15.30 - 17.00
Aneta Bardon-Błaszkowska
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00 - 10.00
Medycyna przeciwstarzeniowa
09.00 - 12.00
Jerzy Iskrzycki
Medycyna przeciwstarzeniowa9.00 - 12.00
Jerzy Iskrzycki
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00 - 10.00
Neurolog
09.00 - 14.00
Jaśmina Sieracka
Neurolog9.00 - 14.00
Jaśmina Sieracka
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Neurolog
12.00 - 14.00
Małgorzata Arendt
Neurolog12.00 - 14.00
Małgorzata Arendt
13.00 - 14.00
Click on the department name to get additional info

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12.00 - 13.00
Okulista
12.00 - 14.00
Anna Czekaj
Okulista12.00 - 14.00
Anna Czekaj
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Okulista
15.00 - 18.00
Witold Czuszyński
Okulista15.00 - 18.00
Witold Czuszyński
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Otolaryngolog
08.00 - 09.30
Piotr Romański
Otolaryngolog8.00 - 9.30
Piotr Romański
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Otolaryngolog
15.00 - 17.00
Piotr Zaorski
Otolaryngolog15.00 - 17.00
Piotr Zaorski
Otolaryngolog
15.00 - 16.00
Andrzej Skorek
Otolaryngolog15.00 - 16.00
Andrzej Skorek
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Otolaryngolog
17.10 - 19.00
Dariusz Babiński
Otolaryngolog17.10 - 19.00
Dariusz Babiński
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Poradnia POZ
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Poradnia POZ8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Poradnia POZ11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Poradnia POZ13.00 - 17.00
Izabela Kowalikowska
Poradnia POZ
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

08.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Poradnia POZ8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Poradnia POZ8.00 - 14.20
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Poradnia POZ
08.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Poradnia POZ8.00 - 11.00
Izabela Kowalikowska

Poradnia POZ8.00 - 12.00
Katarzyna Bobrowska-Karol

Poradnia POZ11.00 - 18.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska
Poradnia POZ
08.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

08.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

13.00 - 15.00
Milena Kowalewska-Celejewska
Poradnia POZ8.00 - 12.00
Izabela Kowalikowska

Poradnia POZ8.00 - 15.00
Małgorzata Niekrasz-Kłopotowska

Poradnia POZ13.00 - 15.00
Milena Kowalewska-Celejewska
Poradnia POZ
08.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
Poradnia POZ8.00 - 14.00
Katarzyna Bobrowska-Karol
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Poradnia POZ
15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
Poradnia POZ15.45 - 17.45
Milena Kowalewska-Celejewska
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Psychiatra
15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
Psychiatra15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Seksuolog
15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
Seksuolog15.00 - 17.00
Agata Leśnicka
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Click on the department name to get additional info
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Rehabilitacja
08.00 - 14.30
Anna Skowron
Rehabilitacja8.00 - 14.30
Anna Skowron
Rehabilitacja
08.30 - 10.45
Anna Skowron
Rehabilitacja8.30 - 10.45
Anna Skowron
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Rehabilitacja
10.00 - 13.00
Anna Skowron
Rehabilitacja10.00 - 13.00
Anna Skowron
11.00 - 12.00
Rehabilitacja
11.15 - 15.00
Anna Skowron
Rehabilitacja11.15 - 15.00
Anna Skowron
12.00 - 13.00
Rehabilitacja
12.30 - 16.15
Anna Skowron
Rehabilitacja12.30 - 16.15
Anna Skowron
13.00 - 14.00
Rehabilitacja
13.30 - 16.30
Anna Skowron
Rehabilitacja13.30 - 16.30
Anna Skowron
Rehabilitacja
13.00 - 15.15
Anna Skowron

15.15 - 17.45
Anna Skowron
Rehabilitacja13.00 - 15.15
Anna Skowron

Rehabilitacja15.15 - 17.45
Anna Skowron
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Reumatolog
15.30 - 16.10
Katarzyna Szudejko
Reumatolog15.30 - 16.10
Katarzyna Szudejko
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Urolog
14.00 - 15.00
Robert Gis
Urolog14.00 - 15.00
Robert Gis
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Urolog
17.00 - 19.00
Wojciech Narożański
Urolog17.00 - 19.00
Wojciech Narożański
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00 - 09.00
Pracownia USG
08.00 - 14.45
Sławomir Maciejski
Pracownia USG8.00 - 14.45
Andrzej Maciejki
Pracownia USG
08.00 - 12.00
Magdalena Boińska

08.00 - 12.30
Paulina Pełnikowska
Pracownia USG8.00 - 12.00
Magdalena Boińska

Pracownia USG8.00 - 12.30
Paulina Pełnikowska
Pracownia USG
08.00 - 14.30
Paulina Pełnikowska

08.00 - 15.00
Magdalena Boińska
Pracownia USG8.00 - 14.30
Paulina Pełnikowska

Pracownia USG8.00 - 15.00
Magdalena Boińska
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Pracownia USG
13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
Pracownia USG13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
Pracownia USG
13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
Pracownia USG13.00 - 18.00
Ewa Szargiej
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Click on the department name to get additional info

Dane kontaktowe