Witold Czuszyński

Lekarz medycyny z zakresu okulistyki. Specjalista chorób oczu.
Ukończyłem Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1991. Specjalizację z okulistyki I stopnia w roku 1995, a II stopnia w roku 1999 odbyłem pod kierunkiem ś.p. dra hab. med. Janusza Jabłońskiego na Oddziale Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha na gdańskiej Zaspie. Na tym oddziale pracowałem i zdobywałem doświadczenie w mikrochirurgii oka, w szczególności zabiegach chirurgii zaćmy. Dodatkowo w szpitalu św. Wojciecha przeprowadzałem zabiegi laseroterapii i angiografii fluoresceinowej oraz zajmowałem się diagnostyką i leczeniem pacjentów z jaskrą, retinopatią cukrzycową i innymi chorobami siatkówki w Pracowni Laseroterapii i Angiografii Fluoresceinowej. Od 2009 roku zajmuję się laserową korekcjąwzroku.

Dodatkowe informacje:
Uczestniczyłem w wielu sympozjach naukowych organizaowanych przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne oraz Europejskie Towarzystwo Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy.

Specjalista okulista
Tytuł Lekarz
Specjalizacje
  • Okulistyka
lek. med. Witold Czuszyński - Umów się na wizyt

Usługi

Poniżej lista usług.

  • Konsultacja okulisty
    220 zł

CMS Sanitas

Sprawowanie kontroli nad swoim życiem i posiadanie realistycznych oczekiwań co do codziennych wyzwań to klucze do radzenia sobie ze stresem.

— Josh Billings

Dane kontaktowe