Anna Skowron

Magister fizjoterapii. Absolwentka 5 letnich jednolitych studiów magisterskich na Akademii Medycznej w Bydgoszczy, aktualnie w trakcie 4 letnich studiów podyplomowych z Medycyny Osteopatycznej na Osteopathie Schule Deutschland. Posiada 16 letnie doświadczenie zawodowe.
W 2009r. Gabinet Rehabilitacji Medycznej uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu 6.2 PO KL., współpracuje z Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas w Gdańsku.
Przez 8 lat związana z Regionalnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej w Bydgoszczy. Specjalizuje się w zachowawczym leczeniu skolioz idiopatycznych i wad postawy a także w leczeniu bólu kręgosłupa i stawów obwodowych u dzieci i dorosłych. Uczestniczyła w licznych kongresach, szkoleniach podyplomowych i kursach specjalistycznych.
Terapeuta terapii mięśniowo-powięziowej Anatomy Trains, Fascial Distortial Model, PNF, Funkcjonalnej Indywidualnej Terapii Skolioz, terapii manualnej, Spiralnej stabilizacji kręgosłupa dra Smiska, Metody McKenziego i wielu innych. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Specjalista Fizjoterapeuta
Tytuł Magister
Specjalizacje
  • Fizjoterapeuta
Anna Skowron - ZnanyLekarz.pl

Usługi

Poniżej lista usług.

  • Konsultacja/terapia indywidualna (45min.)
    180 zł

CMS Sanitas

Sprawowanie kontroli nad swoim życiem i posiadanie realistycznych oczekiwań co do codziennych wyzwań to klucze do radzenia sobie ze stresem.

— Josh Billings

Dane kontaktowe