Małgorzata Kołosowska

Psycholog kliniczny, Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończone studia podyplomowe Psychologia Transportu. Dodatkowo Interwencja kryzysowa – pomoc psychologiczna, techniki pracy. Od ukończenia studiów nieustanie poszerza kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach, obecnie w trakcie szkolenia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Od 2010 pracuje z osobami dorosłymi niosąc pomoc i wsparcie w różnego rodzaju kryzysach, natomiast doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą nabyła pracując w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Wieloletnie doświadczenie w branży HR. Od 6 lat uprawniony psycholog do badań z dziedziny psychologii transportu, wykonuje badania kierowców i badania z medycyny pracy.

Na co dzień mama dwójki dzieci, miłośniczka fotografii, dobrego humoru i zdrowego trybu życia.

Praca z ludźmi jest moją pasją odkąd pamiętam. Każdy dzień i każdy człowiek stający na mojej drodze, to dla mnie nowa wiedza i nowe doświadczenie. W pracy kieruję się całościowym podejściem do człowieka

 

Specjalista Psycholog
Tytuł Mgr
Specjalizacje
  • Psycholog kliniczny
umów się na wizytę Umów wizytę

Usługi

Poniżej lista usług.

  • Konsultacja psychologa
    170 zł

CMS Sanitas

Sprawowanie kontroli nad swoim życiem i posiadanie realistycznych oczekiwań co do codziennych wyzwań to klucze do radzenia sobie ze stresem.

— Josh Billings

Dane kontaktowe