Małgorzata Kołosowska

Jeśli zmagasz się z problemem, jesteś w kryzysie, nie radzisz sobie na co dzień, chcesz popracować nad samooceną, poczuciem własnej wartości, nad swoimi trudnościami, jeśli czujesz że wszystko Cie przerasta, że w życiu brakuje sensu, masz wokół siebie ludzi, ale mimo to czujesz samotność, nie możesz dogadać się z partnerem, jesteś po stracie, czujesz że potrzebujesz wsparcia w wychowywaniu dzieci, chcesz polepszyć relacje, lub po prostu chcesz by ktoś Cię wysłuchał i zrozumiał, przyjdź, potowarzyszę ci na drodze do tego, co chcesz zmienić lub do tego co chcesz osiągnąć.

Jestem psychologiem klinicznym, Absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam również studia podyplomowe, Interwencję kryzysowa. Od ukończenia studiów nieustanie podnoszę kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach. Od 2010 pracuje z osobami dorosłymi, w tym również z dziećmi niosąc pomoc i wsparcie w różnego rodzaju kryzysach. Wieloletnie doświadczenie w branży HR. Od 6 lat wykonuję psychotesty, badania kierowców i badania z medycyny pracy. Obecnie dodatkowo w trakcie szkolenia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.
Na co dzień mama dwójki dzieci, miłośniczka fotografii.

Droga do zmiany, do tego co naprawdę chcesz osiągnąć lub do zdania sobie sprawy z tego, na czym naprawdę Ci zależy może być bardzo długa, może być też krótka, może być prosta lub bardzo kręta. Dróg może być wiele. Ważne by stanąć wreszcie na tej właściwej. Odnajdziemy ją. Będę towarzyszyć Ci w poszukiwaniu jej. Zapraszam!   

 

Specjalista Psycholog
Tytuł Mgr
Specjalizacje
  • Psycholog kliniczny
dostępne porady online więcej informacji

Prosimy o uregulowanie płatności za poradę online (170 zł) przynajmniej dzień przed wyznaczonym terminem wizyty. Dane dotyczące przelewu dostępnę są w zakładce KONTAKT. Prosimy wysłać potwierdzenie przelewu na maila [email protected]

Mgr Małgorzata Kołosowska - Umów się na wizyt

Usługi

Poniżej lista usług.

  • Konsultacja psychologa
    170 zł

CMS Sanitas

Sprawowanie kontroli nad swoim życiem i posiadanie realistycznych oczekiwań co do codziennych wyzwań to klucze do radzenia sobie ze stresem.

— Josh Billings

Dane kontaktowe